Müşteri Şikayet Formu | Müşteri Anket Formu
InovaLig

Yiğit Akü, Türkiye İnovasyon Haftası 488 Şirketin Başvurduğu ve Toplamda 5 Kategoride Düzenlenen ‘İnovaLig Yarışması’nda Şampiyonlar Arasına Girerek Ödül Aldı.

Ekonomik gelişmenin kaynağı olarak AR-GE’ye dayalı yatırımlarını her yıl artıran Yiğit Akü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Tim Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin katılımlarıyla gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası’nda, 488 şirketin başvurduğu ve toplam 5 kategoride düzenlenen ‘İnovaLig Yarışması’nda, rakiplerini geride bırakarak, İnovasyon Kaynakları Kategorisi’nde 3.’lük ödülünü almaya hak kazandı. Yiğit Akü’ye ödülünü, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş takdim etti.

AR-GE çalışmalarını, 60 kişilik uzman kadrosuyla AR-GE merkezi çatısı altında gerçekleştirmeye devam eden Yiğit Akü, bu çalışmalarla farklı pazarlara yönelik müşteri ihtiyaçlarına hızla cevap verme kabiliyetini artırarak, pazar payının artışına ve know-how transferi yolu ile kazandığı bilgi birikiminin ticarileşmesine imkan veriyor.

  • İlk 100' DEYİZ

    Gelişimin girişim ve yenilikçilik felsefesi ile sağlanacağına inanan Yiğit Akü, Brand Finance’ın hazırladığı “Türkiye’nin en değerli markaları” listesinde, 13 Milyon Dolarlık marka değeri ile ilk 100’de konumlanıyor

    Türkiye'nin En Değerli Markaları

    Brand Finance

InovaLig

İnovasyon Ödüllü %100 Türk Sermayeli Tek Akü Markası

488 şirketin başvurduğu ve toplamda 5 kategoride düzenlenen ‘İnovaLig Yarışması’nda Şampiyonlar Arasına Girerek Ödül Aldı. Ekonomik gelişmenin kaynağı olarak Ar-Ge’ye dayalı yatırımlarını her yıl artıran Yiğit Akü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Tim Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin katılımlarıyla gerçekleşen Türkiye İnovasyon Haftası’nda, 488 şirketin başvurduğu ve toplam 5 kategoride düzenlenen ‘İnovaLig Yarışması’nda, rakiplerini geride bırakarak, İnovasyon Kaynakları Kategorisi’nde 3.’lük ödülünü almaya hak kazandı. Yiğit Akü’ye ödülünü, Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş takdim etti. AR-GE çalışmalarını, 60 kişilik uzman kadrosuyla AR-GE merkezi çatısı altında gerçekleştirmeye devam eden Yiğit Akü, bu çalışmalarla farklı pazarlara yönelik müşteri ihtiyaçlarına hızla cevap verme kabiliyetini artırarak, pazar payının artışına ve know-how transferi yolu ile kazandığı bilgi birikiminin ticarileşmesine imkan veriyor.

InovaLig

TÜRKİYE’NİN AR-GE LİSTESİNDE
İLK 100’DEYİZ...

InovaLig

500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında
430. Sıradayız

InovaLig

kariyer.net | İnsana Saygı Ödülü

InovaLig

Müşteri Şikayet Formu

expand
/